Hakkımızda

1966 YILINDA BABAMIZ GÜNDÜZ TUNCAY’IN PAZARCILIK İLE BAŞLAYAN
TİCARET SERÜVENİ BABADAĞ GIDANIN TEMELLERİNİ OLUŞTURMAKTADIR.
 
O YILLAR BÜTÜN YOKLUK VE İMKANSIZLIKLARLA  ÇIKTIĞI BU ÇALIŞMA HAYATINDA HERZAMAN DÜRÜSTLÜK-DOĞRULUK VE İNSANLARA VERDİĞİ DEĞERLERDEN ASLA TAVİZ VERMEDEN YOLUNA , AZİMLE SABIRLA DEVAM ETMİŞTİR.O YILARDA NE SOĞUTUCU NE TAŞIMA ARAÇLARI VARDIR.BU ZORLU TİCARET HAYATI ZAMANLA BABAMIZI YORMUŞTUR
 
BEN TEKİN TUNCAY OLARAK LİSE TAHSİLİNDEN SONRA HEDEFLEDİĞİM ÜNİVERSİTE BÖLÜMÜNÜ KAZANAMADIĞIMDAN VE BABAMIN DA YALNIZLIĞI SEBEBİYLE İŞ HAYATIMA BABAMIN YANINDA BAŞLAMIŞ OLDUM.ÇÜNKÜ ARTIK BABAMA VE AİLEME FAYDALI OLMAM GEREKTİĞİNE KARAR VERMİŞTİM.
 
BABAM İLE BERABERLİĞİMİZ 1983 YILINDA BABAMIZIN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMASINA KADAR DEVAM ETMİŞTİ.ARTIK AİLENİN BÜYÜĞÜ OLARAK KARDEŞİM LÜTFİ TUNCAY İLE BERABER İŞLERİN BAŞINA GEÇME ZAMANI GELMİŞTİ.
 
1986 YILINDA GÜZİDE MEMLEKETİMİZ DENİZLİ MİZİN TİCARET MERKEZİ OLAN TARİHİ KALEİÇİ ÇARŞISINDA İLK DÜKKANIMIZI AÇTIK.BABAMIZDAN BİZLERE MİRAS KALAN DÜRÜSTLÜK – KALİTE – HİJYEN VE İNSANA VERDİĞİ DEĞERLERDEN ASLA TAVİZ VERMEDEN YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA DEVAM ETTİK.
MARKET VE ŞARKÜTERİ TARZI DÜKKANIMIZDA  SEÇKİN VE DOĞAL SÜT ÜRÜNLERİ , ZEYTİN ÇEŞİTLERİ VE BİR EVİN TÜM İHTİYACI OLAN BÜTÜN GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ İLE HİZMETLERİMİZE DEVAM ETTİK.
BU HİZMETLERİMİZLE  DE DEĞERLİ DENİZLİ'Lİ HEMŞEHRİLERİMİZİN TAKDİRİNİ , BİZLERE DUYMUŞ OLDUKLARI GÜVEN – SAYGI VE SEVGİ İLE KARŞILIK VERMESİYLE DENİZLİMİZ DE  SAYGIN-GÜVENİLİR  BİR TİCARETHANE OLMAYI BAŞARDIK.MÜŞTERİLERİMİZİN BİZLERE VERDİĞİ BU TEŞVİK VE HEYECANLA İMALAT SEKTÖRÜNE DE ADIM ATARAK KENDİ MARKAMIZ OLAN“ BABADAĞ”  İLE TEREYAĞIMIZI DENİZLİ DE İLK SIRALARA ÇIKARMAYI BAŞARDIK VE İL SINIRLARINI AŞAN İLGİYLE KARŞILAŞTIK.BU TEVECCÜHE LAYIK OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.
 
BU GÜZEL GELİŞMELER SONUCUNDA ARTIK BU ŞEKİLDE SADECE MARKET VE ŞARKÜTERİ OLARAK KALAMAZDIK.
BİZLERİ TAKDİR EDEN DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN BİZLERİ TEŞVİK ETMESİ NETİCESİNDE BİR ADIM DAHA İLERİ GİDEREK TOPTAN GIDA VE CATERİNG HİZMETLERİNE DE BAŞLAYARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI HİZMET AĞIMIZI GENİŞLETMİŞ OLDUK.
 
KURULUŞUMUZDAN BUGÜNLERE KAYBETMEDİĞİMİZ VE ASLA TAVİZ VERMEDİĞİMİZ İNSANA HİZMET ODAKLI , DOĞRULUK-DÜRÜSTLÜK VE HİJYEN PRENSİPLERİMİZDEN ÖDÜN VERMEKSİZİN İŞ HAYATIMIZA DEVAM ETMEKTEYİZ.BİZLERE HERZAMAN DESTEK VE TEVECCÜHLERİNİ ESİRGEMEYEN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE DAİMA LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ.
 
              LÜTFİ  TUNCAY                                                                                     TEKİN  TUNCAY
 BABADAĞ GIDA YÖN. KRL.II. BŞK.                                                   BABADAĞ GIDA YÖN.KRL.BŞK.